| tpu_ank a întrebat:

Daca cineva pune o intrebare mai lunga, iti este lene sa o citesti pana la capat?

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Niciodata! Intotdeauna citesc cu foarte multa atentie intrebarile pentru a putea oferi un raspuns care sa ajute intr-adevar persoana careia ii raspund...si crede-ma sunt obisnuita sa citesc intrebari/raspunsuri lungiwinking.

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu.Am raspuns la destul de multe intrebari lungi... unele chiar super lungilaughing si imi face placere.Pana la urma sunt aici ca sa ajut cu parerea mea.

nony
| nony a răspuns:

Daca cineva scrie mult, inseamna ca problema sau nelamurirea lui nu poate fi sintetizatá intr-o frazá.
Daca tot suntem aici, macar din respect pentru cel care posteaza ii citim toatá intrebarea. Daca nu stim sau nu am inteles, nu raspundem si trecem mai departe la o intrebare care are douá cuvinte si 3 puncte happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu... ti'am citit si intrebare cealalta deci asta inseamna ca nu mi'e lenelaughing ...ba chiar mi se par mai interesante pentru ca sunt cu mai multe detalii happy

| juniper a răspuns:

Nu, imi place sa citesc intrebari lungi, asta inseamna ca persoana aceea are o problema grava sau o poveste lunga si interesanta happy

| r8driver a răspuns:

Daca tu nu ai primit raspunsul de care aveai nevoie asta nu anseamna ca noua ne este lene...crede-ma eu stiu mai bine antrebarile pe care le-ai pus, decat tu.

| r8driver a răspuns:

Sti de ce? Ami place de tine si te urmaresc...

| putzulica a răspuns:

Cate odata dar daca pare interesanta trebuie sa o citescsad laughingrolling on the floor

| putzulica a răspuns:

Scoripio nu esti singura citesc doar ce e important nu citesc asa orice... doar intrebarile importantewinking

| eeeeeeeeee a răspuns:

Nu............chair tot timpul.de obicei numai.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Bai, ce oameni cu rabdare sunt pe TPU.nu m-as fi gandit ca sunt singura care nu prea citeste intrebarile lungi.

| angella1972 a răspuns:

Nu, citesc toate intrebarile cu atentie pana la capat, chiar si pe ale tale.si raspund deasemena cu mare atentie. dar tu?

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Nu love struck
Imi plac intrebarile luungi love struck

| pisoias29 a răspuns:

Mie una imi face placere sa citesc...defapt chiar unele din raspunsurile mele sunt mai lungi decat intrebarile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu`, chiar deloc! Wai cat imi place inca sa citesc intrebarile lungi!:X Poveesti de`a dreptu`!batting eyelashes

Cand le citesc, asalaughingcine a scris`o parca`i in fata mea si`mi povesteste!laughingChiar imi placetongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate eluv.detaliile conteaza fiindca poti da un raspuns corect fara sa judeci persoana din pripa din lipsa infornatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu... daca ma apuc sa citesc ceva... termin de citit!