| anonim_4396 a întrebat:

tot vad mai ales adolescentii ca pun niste intrebari lungi de zici ca citesti o carte. Dupa parerea voastra care credeti ca a fost cea mai lunga intrebare pe care ati vazut-o pana acum? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Wizard are majoritatea foarte lungi, da' și bune.
http://www.TPU.ro/utilizator/jmgd/intrebari/
Lecturo-distracție plăcută! :))

1 răspuns:
| hideaway a răspuns:

Era 21... și cum nu mai erau întrebări noi la categoria "Totul despre TPU", m-am dus la categoria "Adolescenți", (acolo se pun întrebări pe secundă, și rămân săracele întrebări fără răspunsuri, și m-am gândit să fac o faptă bună, să le mai răspund și eu ), dar cum intru la "Adolescenți", văd o întrebare de cred vreo 2 pagini. Dar, după ce că și întrebarea era lungă, mai erau și niște răspunsuri de 3 pagini,(normal răspunsuri de acest gen, se găsesc când se poartă un "război"). Vreo 3, 4 useri se tot contraziceau. Am stat, și am citit, cum ar veni, mi-am făcut lectura de seară, ca să adorm mai repede, că-mi obosesc ochii, și dacă-s obosiţi sleepy (adorm).