| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Daca la mine apare offline dar pe invisible detector arata ca e online atunci mi-a dat ignor?

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Daca la tine apare offline si pe invisible apare online inseamna una din urmatoarele chestii:

* Ori ti-a dat ignore
* Ori te-a pus pe tine (si pe altii) pe invisible, si pe restul i-a pus online. Deci o parte din lista online, cealalta parte invisible. Daca faci asta, esti online, pe server.

~~ Daca te sterge din lista, tot iti apare online. Tre sa-ti dea ignore sau sa te puna pe invisible pe tine ca sa-ti apara off, dar pe server on.

2 răspunsuri:
| Pericoldeexplozie a răspuns:

Nu neaparat ignor poate doar te'o sters din lista

| Ioanaaaa72 a răspuns:

Nu Si-a setat sa iti apara tot timpul pe invizible.
UIte cum: Mergi la contactul caruia vrei sa ii apari invizibil si dai click pe imaginea acestuia si sti ca scrie "See more details about...".Sub avatarul contactului apare "You appear online to this contact" (asta in caz ca etsi online si nu pe invizible) si dai clcik pe chestia asta si apare "Appear permanently offline for..."
Asa mi s-a intamplat si mie cu un prieten si dupa mult timp mi-am dat seama cum sta treaba de fapt happy