| DaciaRomania a întrebat:

Daca cumpărați peste congelat, ce fel de pește preferati?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar somon

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Nici nu ma asteptam sa mananci tu altfel de peste.
Icrele doar negre? caviarul?

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Ma scuzi, de acum manac doar ce imi zic unii pe net

| Fatamuntilor a răspuns:

Macrou,prajit sau pe gril.

| Lupică27 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Am vrut sa-ti dau mesaj dar nu merge ca esti tu ciumeaga si ai setat sa nu primesti decat de la pretenari.
Am vrut sa iti zic un banc referitor la bancu ala pe care l-ai scris tu la o intrebare acum cateva zile.
Cica Ion si Maria stateau in pat si se uitau la tv. Ion tot schimba canalele cand pe pornache cand pe ciclism, la un momendat Maria zice lasa-l dracu pe p o r n o ca cu bicicleta sti sa mergi laughing

| Furnicuta000 a răspuns:

Cica somonul e cel mai toxic peste (ala crescut de om nu salbatic) si ca pestele mic ar fi cel mai bun. Macroul pute, alte feluri de peste nu prea am mai vazut asa ca eu imi cumpar numai din ala mic gen hamsie sau hering

| mODIN a răspuns:

In general iau cod sau macrou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macrou.

| Lupică27 a răspuns:

Macrou, il fac la cuptor in tava de yena.

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Cel mai bun peste congelat este merluciu.

| DaciaRomania explică (pentru Cipi1212):

Cum îl gătești de obicei? Mulțumesc

| Cipi1212 a răspuns (pentru DaciaRomania):

Buna, Merluciu se cumpără fara cap. Se scot măruntaiele, se taie in două părți și se prăjește. Mătușa mea gătește pestele

| FreddieM a răspuns (pentru Cipi1212):

Corect
Cheers

| DaciaRomania explică (pentru Cipi1212):

Mulțumesc