| lplostonyou a întrebat:

Daca de miine a-ti avea posibilitatea de a emigra, in ce tara sau continent a-ti emigra si explicati de ce? Doresc raspunsuri sincere.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

In Norvegia. Mi se pare cea mai exceptionala tara din toate punctele de vedere:politic, social, ca pozitie in Europa, ca sistem intern & extern.Limba e destul de grea dar daca vreii, potiwinking

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu as putea emigra in orice clipa, sotul meu isi doreste, oferte am, dar nu ma pot hotari.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu am emigrat in Spania acum 4 ani si deoacamdata sunt destul de bine aici. cand eram in Romania nici nu ma gandeam sa parasesc tara, dar venind in concediu la sora mea m-a convins sa raman aici, si asa a trecut timpul happy

| dynasmile21 a răspuns:

Japonia, India sau Anglia. Primele doua pentru ca ador cultura lor si tot ce are legatura cu aceste doua tari big grin. Iar Anglia pentru ca mi-as dori sa pot studia acolo. Tu ce tara ai alege? happy

| clawss a răspuns:

In VANUATU, o mica insula care are cel mare venit de trai pe cap de locutor! 97% din locuitori se considera fericiti din toate punctele de vedere.