| Mefisto23 a întrebat:

Daca dupa moarte v-ati naste din nou, cine sau cum ati vrea sa fiti?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

As vrea sa fiu la fel, cu unele schimbari in ceea ce priveste dragostea. As vrea sa sufar mai mult din dragoste, pentru ca asta ar denota ca am iubit la fel de mult pe cat am suferit.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sincer, m-as duce la Doamne-Doamne si l-as ruga sa nu mai imi dea inca o viata.Asta mi-a ajuns.Nici daca m-ar face Bill Gates nu m-as mai intoarce.Nici macar Oprah.Si nici Mini Mousephbbbbt

| Mefisto23 explică:

As vrea sa fiu tot eu, sa traiesc aceeasi viata, cu acelasi curs, ca sa pot repara greselile pe care le-am facut si sa retraiesc momentele frumoase pe care viata mi le-a oferit happy

| VacaVacuta a răspuns:

As vrea sa fiu din nou eu...

| Face2face a răspuns:

As vrea sa am ochii albastri, parul lung si drept fiindca m-am saturat de parul meu cret. Si c-am atat... big grin. Dar tu? pup

| vip 2010 a răspuns:

Salut!

Da as mai vrea sa traiesc inca o data... Din nefericire viata este scurta... si nu am timp sa realizez ce mi-am propus.

As vrea sa fiu tot eu... As vrea sa continuu ce nu am terminat, sa am un stil de viata obisnuit sa-mi cunosc stranepotii, si sa ne bucuram cu totii de ce am realizat eu ...Nimic altceva nu-mi mai doresc doar sanatate si sa nu mai morhee hee)

Răspuns utilizator avertizat
| Antonik a răspuns:

Sa am ochii albastrii si sa fiu vedeta laughing