| Lusca1995 a întrebat:

Daca eu am pariat pe o echipa si se termina egal meciu si intra in prelungiri si castiga echipa mea la penalty, se trece ca victorie sau egal pe bilet?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca ai pariat solist (exista si optiunea "Merge mai departe"; "Se califica", etc), atunci rezultatul care se ia in considerare este cel de la finalul celor 90 de minute. In cazul tau, deci, egal. Pe bilet se trece egal, deci va fi necastigator.

| Alynutzu007 a răspuns:

Salut!
Atata timp cat echipa pe care ai pariat castiga meciul (chiar daca castiga la penalty) tot victorie se considera. Totusi acordarea termenului de bilet valid in acest caz poate fi respinsa, depinde lace casa de pariuri ai jucat. Dar casele de pariuri serioase acorda validitate biletelor cu meciuri castigate la penalty. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?