| bighi1988 a întrebat:

Am pus la baschet un bilet in 1 pe echipa gazda, sisa terminat egal si sunt prelungiri, se mai pune biletu sau nu? joc la public bet!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca e pus solist, va fi luat drept egal, deci vei pierde. Daca l-ai fi luat la "Castiga meciul", optiune pe care o au cei de la publicbet, cota ar fi fost mai mica, dar s-ar fi luat in considerare si prelungirile. Verifica-l pe site maine sau mai tarziu, dupa ce updateaza rezultatele, dar, in principiu, pare pierzator.

| UnSimpluRoman a răspuns:

Daca sau termint cele 90 de minute inseamna ca ai pierdut trebui sa castige pana la finalul meciului nu in prelungiri. Bafta in continuare

| AFR81 a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

De unde ma frate 90 de minute la meci de baschet...