| predator2 a întrebat:

Daca bagi la pariuri ca, castiga o echipa si ea castiga la penalty dupa prelungiri castigi pariul?

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

dA Ai castigat Experienta!

| Holiday a răspuns:

Daca pariul este clasic, se considera rezultatul la terminarea celor 90 de minute.
Exista si pariuri speciale de genul "merge mai departe" sau "se califica" unde ai doar variantele 1 si 2 si atunci se ia in considerare echipa care castiga/se califica, indiferent daca e dupa 90 minute, prelungiri sau penalty-uri.

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Ai pierdut pariul! Au avut ocazii mari nemtii sa dea gol dar nu au avut noroc iar tu, din pacate te conformi cu biletul pierdut!
Sorry!

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Eu ma refer la Germania-Algeria!