| Goddessss a întrebat:

Dacă faci screenshot la o poveste pe insta, e adevărat ca acea persoana vede?

9 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu Instagram face asta, ci Snapchat.

| JicaContra a răspuns:

Si CookieVedetaTrista a facut-o din nou
NIMENI nu face asta, nimeni nu poate sa vada ca eu am facut screenshot cu un program de screenshot, iar cu butoanele de screenshot, nici macar snapchat, pana nu postez screenshot-ul

deci, inca odata, felicitocurili mele sincere, CA BATI CAMPII
cum ai ajuns tu vedeta pe TPU, nu imi dau seama... SINCER!

| Celcestietot a răspuns (pentru JicaContra):

Ai spus o chestie inteligenta, dar nu inteleg de ce Cookie este vedeta... damn wtf XD LOL laughing laughing laughing rolling on the floor rolling on the floor.

Dude, explica-mi si mie, ca sunt curios laughing! S-a intamplat ceva intre voi 2 happy?

| JicaContra a răspuns (pentru Celcestietot):

Acum e istorie, am reusit sa il fac sa ma ignore big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru JicaContra):

Ok, să înțeleg că ai reușit imposibilul laughing cool.

| JicaContra a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, dupa lupte seculare...

| Celcestietot a răspuns (pentru JicaContra):

Felicitări! Ești unul dintre cei aleși, se trezesc forțele Universului, un fel de Sf. Gheorghe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un program instalat in afara instagramului care spune tot! Eu vorbeam cu o fata necunoscuta pe Instagram acum ceva timp si am facut din greseala screenshot la o conversatie(voiam sa dau suntetul mai incet si am apasat pe butoanele gresite), s-a suparat si nu am mai vorbit de atunci! Deci da, daca persoana are yn anumit program, poate sa vada!

| pixeltinker a răspuns:

Nu