| DirectDinBerceni92 a întrebat:

Dacă femeile vor să fie doar iubite, atunci de ce se îmbracă de parcă ar vrea să fie pipăite?

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Buna intrebare.

Unele din ele se imbraca asa ca se gandesc ca poate atrag si ele vreun bogatan cu bani si masina sa-i faca poftele.Ia-o sub forma de gluma dar sunt multe in ziua de azi care fac asta.

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Dacă o femeie e îmbrăcată provocator pe stradă, pentru voi înseamnă că vrea să provoace şi ve-ti reacţiona ca atare. De cele mai multe ori, cu o mitocănie, pentru că unii (stiu ca tu esti o exceptiekiss) doar atât sunt în stare să producă!
Nu e vina femeiilor, e vina hormonilor existenti in voi.Tu ai fost programat de natura sa te inmultesti.ca si orice alte specii.
e normal sa iti atraga femeile atentia, mai ales exemplarele mai dezgolite. e instinctual.Iti fug ochii...
ar fi anormal sa nu.happy
Daca te intereseaza, exista tratament pentru a nu se mai uita pe stradă după femei:da-ti cu biciul pe spinare, pana iti ies gandurile pacatoase.
bate matanii lungi, posteste des.
cara o cruce mare si grea, pe drumuri prafoase si pietruite.big grin
Numai binehappy

| 4b a răspuns:

laughingcica asa apare mai repede ''iubirea''...

| MrAngelus a răspuns:

Pentru ca azi lumea se uita numai la exterior, nu la interior. Intelegi? Adica ele vor sa atraga barbatii ca sa le iubeasca.

| VadTot a răspuns:

Ori esti copil ori nu ai nicio experienta de viata!

| pisoias a răspuns:

Hm...generalizezi...Dar ca sa-ti raspund la intrebare sunt unele femei care vor sa atraga cat mai multi barbati, si cum de obicei acestia apreciaza mai mult "ambalajul" folosesc imbracaminte de asa natura.

| Roxana121 a răspuns:

Intrebarea se intoarce invers: De ce majoritatea barbatiilor i atrag figura, sinii, funda etc. Pai cum altfel pot femeile sa se manifeste daca nu prin haine? si nu in ultimu rind femeia care se iubeste pe ea-mereu se imbraca ca o regina pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, ai dreptate. Se imbraca de parca se vand singure. Daca stam sa ne gandim mai bine si baietii au o vina. Pentru ca daca iei un baiat si doua fete( una imbracata decent si una imbracata sumar) el o va alege pe cea imbracata sumar. Asta le si impulsioneaza, le motiveaza sa se imbrace asa.

| spaghetty a răspuns:

Vor sa atraga barbati bogati cu bani(20 de ani-80-90 de ani) nu conteaza varsta.Si pentru sex

| BeastyBoY a răspuns:

Pentru ca un studiu facut de studenti de la Harvard University a aratat ca femeilor le place sa se imbrace asa, pentru ca in momentul in care unui barbat ii place cum e imbracata creierul lor secreta o substanta ce actioneaza ca un drogwinking.Da' dupa parerea mea pentru ca vor si ele sa aiba parte de sexwinking

| YouAreNotAlone a răspuns:

Cum sa nu faci viol cand le vezi imbracate parca sunt actrite de filme pornolaughing (unele)

| Ilescu_Dan_1990 a răspuns:

Pentru ca sunt femei!