| aFurisit a întrebat:

Ador nuntile! Mireasa pretinde ca este virgina, mirele pretinde ca si-a gasit perechea, parintii din ambele parti pretind ca se plac. Doar oaspetii sunt sinceri - au vent sa manance si mananca!

Belea X_x
Discutii intre doua fete:
- Cica vor scoate anticonceptionale pentru barbati.
- Mi se pare logic! Nu-i mai bine sa scoti gloantele din pistol decat sa porti vesta antiglont?!

SMS: „Bună pisi! Ce faci? Ce zici dacă ne vedem în seara asta? Iau acum o sticlă de vin... apartamentul este al nostru!".
Răspuns: „Hmmm, pare o propunere interesantă, doar că pisi nu e acasă. Sunt soțul ei. Mai bine ia un bax de bere. Vin imediat. Miaaaauuu!"

Cum se joaca toti copiii din ziua de azi "de-a v-ati ascunselea"?
Se pun toti pe invisible si unu ii cauta in lista.

Dacă femeile vor să fie DOAR iubite, atunci de ce se îmbracă de parcă ar vrea să fie pipăite? Asta e cat se poate de reala. fetele.X_x

- Tată, cine sunt romanticii?
- Romanticii,... fiule,... sunt bărbații care în comentarii pe site-urile porno scriu: „Ce ochi frumoși are!"

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

laughing bestial, iar treaba cu femeile..mda..adevarat

| znstr a răspuns:

Partea cu 'adu un bax de bere, miauuuu' mi s-a parut geniala rolling on the floor iar faza cu nuntile, sunt 110% de acord! Foarte tari glumele astea.

| Onio a răspuns:

Barbatii sunt ca bluetooth-ul, cand esti aproape, conexiunea e buna, cand te indepartezi… incep sa caute noi device-uri pentru conexiune…
Femeile sunt ca wi-fi-ul, vad toate retelele, dar se conecteaza la cea mai puternica…

laughing