| anonim_4396 a întrebat:

Daca fostul ma dispretuieste pana la refuz, daca ii este sila de mine si nu vrea sa mai stie de mine niciodata, de ce inca mai pastreaza pozele, mesajele mele trimise de acum 2 ani si le mai face si publice pe facebook ca sa ma denigreze (chipurile)...

Pe bune... cand dispretuiesti pe cineva stergi tot din calculator daca ai poze sau mesaje, convorbiri...

"nu vreau sa ma stiu niciodata de tine", dar are un folder plin de pozele mele... cum asa? si mai este si logodit cu o alta fata si ii mai arata si ei pozele cu mine...

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca mai pastreaza pozele este clar ca inca mai are sentimente pentru tine indiferent ca recunoaste sau nu

| Areea995 a răspuns:

Ca sa te indeparteze.(inteleg ca sunt mesaje /poze stanjenitoare, daca te denigreaza )