| Joker3134 a întrebat:

Daca iei laptop-ul de la rece la cald si il deschizi imediat se arde? Si nu il mai poti repara nici cu garantia?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

De la câte grade să îl iei?

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Și de la ce brand (poate chiar și modelul laptopului), an de fabricație, range-ul, etc. Uitasem să te întreb.

Răspuns utilizator avertizat
| Celcestietot a răspuns (pentru Joker3134):

Sunt sanse sa se poata repara.

| Celcestietot a răspuns (pentru Joker3134):

Avand niste informatii generale nu cred ca este niciun fel de problema, eu ma gandeam ca pe undeva la vreo 2-4 grade la tot cam 25, nu de la 12 la 25.
Gandeste-te la lichidul sau de racire si daca mai are SAU a ramas fara. laughing