| ghnfhjfkbn1356 a întrebat:

Hei TPU... in scoala mea este un baiat care imi place foarte mult si avem aceiasi varsta doar ca suntem la clase diferite. niste colegi de ai lui mi-au spus ca se lauda prin calasa ca sta cu mine dar cand l`am intrebat daca e adevarat a spus ca nu si a inceput sa imi dea ":X" eu ce ar trebuie sa cred din toata povestea asta?

8 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Depinde de colegi acum, ar putea fi niste colegi care doar sunt invidiosi si ii vor raul. Incearca sa-i citesti pe chip pe acei colegi, poate reusesti sa-ti dai seama daca sunt sinceri sau nu. cu tine.
Insa daca el intr-adevar a facut asta, inseamna ca nu e nimica in capatana lui, e doar un mare laudaros si afemeiat. Poate intentinoaza sa fie cu tine, dar numai ca sa se distreze cu tine. Acuma depinde doar de tine ce anume iti doresti tu cu adevarat de la el. Dar presupun ca esti o fata sufletista, si ti-ai dori o relatie bazata pe sentimente, atuncea draguto iti sugerez sa-ti gasesti un baiat care sa-ti raspunda la sentimentele tale si sa nu fie genul "afemeiat", caci cu siguranta nu va rezista o relatie ca asta si astfel te vei scuti de o suferinta ingrozitoare.
Mult succes iti doresc cu el, mai bine ajungi sa-l cunosti mai bine, sa vezi ce anume il face sa "ticaie".

| missShe a răspuns:

Pai ai putea vorbii deschis cu el, sa vezii daca te place cu adevarat. :*

| NeimaginabilA a răspuns:

Ia-l pe Komododragosh. I-ti spun baiatul asta e de nota 10!
Plus ca-l poti folosi pe post de papusa si sa-l imbratisezi pana-l rupi in doua happy

| ghnfhjfkbn1356 explică (pentru NeimaginabilA):

La ce te referi?

| ghnfhjfkbn1356 explică (pentru NeimaginabilA):

La ce te referi?straight face

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ghnfhjfkbn1356):

E dragut si mititel

| ghnfhjfkbn1356 explică (pentru NeimaginabilA):

Aaaaa... il cunosti?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru ghnfhjfkbn1356):

Daaa