| mary2001 a întrebat:

Daca iti place o pagina pe Twitter ce trebuie sa dai following sau followers?

6 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Following, însemnă figurativ că "urmezi" pagina respectivă. Followers sunt cei care te urmează pe tine.

| Paywa a răspuns:

Trebuie sa dai following. Followers ii reprezinta pe aia carora le place pagina respectiva. happy

| mary2001 explică (pentru Paywa):

Multumesc tuturor mi-ati fost de mare ajutor...

| mary2001 explică (pentru mary2001):

Dar nu stiu cui sa-i dau funda mai raspunde-ti la o intrebare. Stiti cumva adevarata pagina de Facebook a lui Cristina Ciobanasu?

| EJxJtK a răspuns:

Trebuie sa dai "following". Followers sunt cei carora le-a placut pagina ta, si au dat la randul lor following.si la ei, daca dai following, va aparea +1 followers.

happy

| BARAKOBAMA a răspuns:

Following-----funda pls