| rifayy a întrebat:

Daca iubita mea vrea sa ma las de mancare nesanatoasa si de fumat si se supara cand vede, oare chiar tine la mine si ma iubeste?

73 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns (pentru Mosotti):

Pai daca ai o iubitq care se supara mereu ca nu faci ce zice, asa era intrebarea, e cam greu de suportat

| RAY a răspuns:

Si eu cu alina spunem asta tuturor, dar mereu suntem la dieta, asta nu inseamna ca e dovada ca ne iubim intre noi sau pe voi

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Omul nu vb de impunere si ca e full de nesigurante

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Omul are nesigurante atat

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Mai bine te lămurești singur

| Mosotti a răspuns (pentru Emma30555):

Dar am zis inainte, ca daca se insista nu e bine, daca insista, e nasol.

| Emma30555 a răspuns (pentru Mosotti):

Daca se supara e mai rau daca insista, a te supara inseamna ca are loc o cearta.

| Mosotti a răspuns (pentru Emma30555):

Normal, dar nu as sta eu cu una care insista, apreciem intentia dar gata.

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Asta e faza ca nu știe cum sa se convingă ca aia ca îl iubește

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

E vorba ca nu știe dacă îl iubește

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Dap,pai nu se rezuma la un singur gest

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Daca l-ar iubi nu s-ar supara ca nu respecta ce zice ea, i-a zis odata, okey, dar trebuie sa-l accepte asa cum e de fapt, aia e iubire, nu sa incerci sa-l faci cum vrei tu.

| Mosotti a răspuns (pentru SilentRain):

Normal ca iubirea nu se rezuma la un singur gest.