| Sanusperiniciodatalamaibine a întrebat:

Daca iubitul vostru ar insista sa ii faci oral, desi tu nu iti doresti asta.Ai accepta doar de dragul lui? happy

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să-i fac?
Nu ești pe treaba ta?
Eu nu fac de dragul nimănui, sunt în capul mesei.
Nu.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
de dragul lui ai accepta sa iti sacrifici viata? nu accept asa ceva, fiecare are dreptul sa refuze/ori sa accepte!
O seara bunahappy

| Ea12345 a răspuns:

Doaar de dragul lui nu. Dar daca e vorba de o relatie de durata, in care ambii parteneri se simt liberi sa faca acest lucru. nu sunt de,, scoala veche".
Dar niciodata, niciodata sa nu faci asta doar pentru ca ti-a cerut-o el.

| mona a răspuns:

Nu as accepta nimic doar de dragul lui

| DiamondEyes a răspuns:

Nu, multi se lauda dupa cu asta. De fapt cred ca majoritatea si-n plus daca ii pasa de tine si parerea ta, ei bine ar accepta-o si te-ar intelege, nu crezi?

| Dariusuu a răspuns:

Niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
NU! NICIODATA nu as accepta asa ceva, mi-e o scarba de cei care fac asa ceva, sa zicem ca maine s-ar desparti de mine pentru asta, nu ma intereseaza.
Atata timp cat eu stiu sa ma respect, sa-mi respecte deciziile.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au apărut și persoanele închise care cred că e înjositor așa ceva. Deja.
În general, într-o relație trebuie să existe echilibru, și nu presiune, pe ambele părți, atât sentimentală cât și sexuală, să nu fie diferențe prea mari.
Ori faci tu sacrificiul dacă nu îți convine, ori încerci să îl convingi că nu e așa cum crede el. Dar nu forțat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se face din proprie initiativa, nu ca m-a rugat mama sau tata.

| Zoey112 a răspuns:

Nu

| Liiia7 a răspuns:

Normal ca nu!