| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Daca la 18 ani sunt destul de urat. Cu timpul se poate schimba fizionomia feței si sa arat super bine?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia urati au sanse mai mari la femei frumoase, cine arata bine gaseste tipe urate asa circula un mit, de multe ori e adevarat observa oamenii in jurul tau

| inflicted a răspuns:

Da sau daca iti lasi barba

| sierra1 a răspuns:

Cinstit: și mai urât

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

"Maxim pana la 23 ani, vad ca nu intelegi intrebarea" - nu mami, acum ai pus o limită. De 23 de ani. De ce nu de 32 sau 88?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, poti arata mai bine la maturitate. Cu timpul mai punem ceva carne pe fata, mai ales barbatii, iar asta poate duce la un aspect mai ok.
Depinde insa ce anume nu e ok la aspectul tau. O buna parte din aspect poate fi imbunatatita.

| Drimmero a răspuns:

Categoric se schimba, daca ai fata trasa fii sigur ca va fi mai umflata putin, poate vei avea si tu, oasele fetei sunt in continua dezvoltare si nu numai ele + ca iti va da barba daca inca nu ti-a dat, se va indesi, poate iti lasi si mustata si vei arata mai ok. Ma dau ca exemplu, eram slab la fata, nici par pe fata n-aveam,, dar cu timpul s-a rezolvat problema asta, sa stii ca si freza te ajuta mult, iti schimba radical fizionomia, alege-ti o freza care sa te avantajeze/

| Celcestietot a răspuns:

Eh, haide, nimeni nu este super urat happy! Sunt niste șanse micuțe să ți se schimbe fizionomia, poate niste barbă te-ar ajuta, eu știu, dar și partea de la cap în jos are un rol important. Chiar mușchii pot lua „urațimea feței" sau o frizura care ți se potrivește și un look mișto + că poți încerca să te machiezi, dar să nu fie evident.

| Apokales a răspuns:

Cred ca nu, poate o sa ti se schimbe perceptia despre tine decat fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi că rezolvai ceva Man daca erai mai frumos? Îți zic eu nu cred! Încerca să schimbi mentalitatea, lasa felul cum arăți contează cum vorbești, cum te comporți deci inteligenta este primordiala. Dezvoltați personalitatea lucrează la aspectul asta și o să vezi că o sa vina și succesul. Eu am văzut mulți băieți urâți care umblau cu tipe drăguțe de ce? Că știau să se facă plăcuți aveau personalitate, tu nu prea ai da poți lucra e greu da niciodata sa nu spui niciodată. daca erai Brad Pitt și aveai mentalitatea de acum, gândirea te asigur că tot în aceași situație erai atunci pe ce dădeai vina? Ocupate strict de personalitate și o să vezi că frumusetea nu contează așa de mult fiindcă dau un exemplu: o fata nu cred că ar sta cu un băiat prost chiar daca e el fat frumos deci nu te mai gândi la asta fiindcă nu e o mare complexitate doar că așa o vezi tu. Eu unu sunt mai sincer și spun lucrurile pe fata ei unu nu știu dacă o să te schimbi vreodată tu nu mă lua în seamă asta e doar o părere de a mea.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Asexual happy da oricum eu nu te cred simt multă frustrare și amărăciune in cuvintele tale faptul că nu te poți integra nicăieri și nu ai prieteni/iubita nu ești apreciat îmi spune că încerci să te minți singur ce ai tu se numește coping mechanism. orice ai zice eu nu te cred dar ști ce cred că ar trebui sa te accepți așa cum ești happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Pai asta reiese din ce ai zis tu, tu ai zis nimeni altcineva. Din cauza eșecurilor te-ai retras în lumea ta, ai propria ta lume în acea singurătate.pai poate te simți da mai încolo când vei fi nevoit să te integrezi sa lucrezi într-un colectiv vei avea probleme grave în a te integra na tu știi e viața ta Man daca tu crezi că singuratatea e ok atunci așa să fie da mai târziu să nu regreți.

| lorix a răspuns:

Posibil e, dar e putin probabil sa se si intample.

| Alxblx a răspuns:

Charisma te face zeu.