| justitiarul a întrebat:

Daca la un numar de 10 greseli gramaticale un utilizator ar fi suspendat, cat de populat ar mai fi TPU-ul? big grin

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Hahahahaha foarte tare laughing) pai da sa stii ca nu ar mai ramane multi, oricum eu din cate am observat multi sunt sub 18 ani, asa ca nu ai de la cine sa ceri pretentii

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

N-ar mai fi nimeni aici.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si, daca le mai numaram si pe alea de logica, se inchide, cu siguranta, taraba.

| mami a răspuns:

Ia corecteaza greselile utizatorilor la fiecare sfarsit de raspuns
asa mai invata cei care au mai uitat gramatica limbii romane sau nu au ajuns inca sa o cunoasca

| justitiarul explică:

Ardnaxur1961 ai fi propriul tau expert atunci.Satisfactie totala banuiesc!

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

5% părerea mea.
Foarte tare întrebarea, bravo!

| CristiCryssu a răspuns:

Ca sa iti raspund la intrebare, ar mai ramane in jur de 100 de oameni.