| chiftelutacrocanta a întrebat:

Buna TPU la cate greseli gramaticale poti fi suspendat,adica daca se publica raspunsu automat sau ti se corecteaza automat propozitia e problema,sau problema e daca o publici in varianta gresita? Imtampin uneori situatii in care sunt corectat automat si mi-e frica sa fiu suspendat, la cate greseli poti patii asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îți fă griji, agramatismul nu e motiv de suspendare.
Uită-te la ray, e de 3 ani aici.

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O parte din greşeli sunt corectate automat, ca să ne înţelegem mai uşor între noi (deşi nu de fiecare dată e cazul), dar nu se dau suspendări (exclusiv) din acest motiv.
Ideea e să învăţăm din greşeli, nu să fim arşi pe vecie pe sistemul zeului creştin. tongue

| RAY a răspuns:

Tia sters raspunsul acel anonim, pacat nu am avut ocazia sai comunic ceva, man orice are un regulamant, acel robotel singur corecteaza unele cuvinte, desi nu te poate suspenda pentru asta, de multe ori si acel robotel greseste, nu uita ca unele cuvinte se pot folosi doar la anumite categorii

| Fatamuntilor a răspuns:

Nicio grija nu poti fu suspendat pentru asa ceva!
Sunt alte situatii mult mai grave pentru care poti fi suspendat.