| anonim_4396 a întrebat:

Daca las un comentariu/recenzie pe google la o societate imi poate vedea contul Youtube din spatele contului google sau nu are nicio legatura?
Zic asta pentru ca atunci cand iti faci cont google primesti si o adresa gmail si am si contul Youtube asociat contului google

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Pai când lași recenzia îți apare numele, iar pe YouTube numele canalului, așa că e imposibil sa te găsească, asta daca nu ai canalul cu același nume care apare și la recenzie, in cazul asta te poate găsi pe YouTube...adică îți scrie numele la căutare și apăsă pe lupa.

| Feri5 a răspuns:

Nu, nu ți-l poate vedea, doar dacă pe contul de YT ai alt nume, indiferent dacă ai același cont.

| Imprumut a răspuns:

Credit rapid și ușor, răspuns în 48 de ore!

Ai nevoie de credit rapid? Vă oferim credite de la 1.000 €-$-£ până la 250.000 €-$-£ cu un răspuns în 48 de ore, dacă nu faceți obiectul unei proceduri judiciare.

Este simplu, rapid și discret.

Aistenta de credit.

https://web.facebook.com/profile.php?id=100086375987033&_rdc=1&_rdr

Email: imprumutarapid@gmail.com