| anonim800 a întrebat:

Daca lovesc o fata din greseala la sani pentru cat timp o doare?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Durerea pe moment e c am la fel cum ai lovi un baiat la,, bijuteri,, dar atentie...pentru ca lovitura poate cauza si riscul formarii unui chist sau ceva de genul asta

| Adryana98 a răspuns:

O doare cateva minute dar este foarte dureroasa lovitura asa ca ai grija:*

| Mell1321 a răspuns:

Ascult-o pe mona, fi atent pe viitor ca dintr-o neatentie poti sa cauzezi mari probleme unei fete, sa aiba chist sau cine stie ce.

| Feeltheflow15 a răspuns:

Aprox.2-3 minute

| AnWtZyKa a răspuns:

Sa ai grija sa nu faci chestii din astea findca dintr-o singura greseala dinasta fata poate sa faca "Doamne fereste" cancer iar dupa tu esti vinovatul.