| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma dau cu placa imi afecteaza cresterea parului?
Eu inainte aveam breton si eu cum aveam parul ondulat imi trebuia placa.Cand ma dadeam cu placa nu imi cadea de loc parul imi crestea si nu parea deteriorat. Dar daca ma dau la tot capul cu placa imi cam cade parul, nu foarte mult dar cade acolo dar cade si daca nu ma dau cu placa big grin.
Ce parere aveti?

1 răspuns:
| KidoPink a răspuns:

Deci daca vrei sa nu mai ai parul ondulat incearca sa iti faci un permanent la coafor pentru ca placa iti poate arde parul.Si chiar se poate sa iti cade parul fiindca el se arde.