| arysa a întrebat:

Daca ma duc in vizita la o prietena la spital trebuie sa-i duc ceva?

Răspuns Câştigător
| RUMBURAK a răspuns:

Da. seringi, bisturi, medicamente si un pat.in spitalele romanesti lipseste totul.acum serios trebuie sa duci fructe, ceaiuri sau inghetata. daca are voie sa manance.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Micheline a răspuns:

Nu este obligatoriu, dar daca ai placerea sa ii duci ceva de ce nu? Dar mai bine vorbesti cu ea inainte ca poate tine vreun regim ceva avand in vedere ca e in spitalhappy.

| Turquoise a răspuns:

Nu neaparat. dar eu nu m'as duce cu mana goala. Poti sa ii duci un suc natural daca are voie, ca e vara si trebuie sa se hidrateze xD.Sau ceva de plus sa o mai inveseleasca.Sau niste fructe thinking

| JeRo a răspuns:

De obicei se duc frucete...big grin dar daca e pe patul de moarte poti sa ii duci direct flori dar cu numar par rolling on the floor

| ody a răspuns:

Da, daca vrei

| RossSaid a răspuns:

Da ...de obicei fructe... dar depinde de ce e acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis prietena, ceea ce inseamna ca este o persoana draga tie. Asa ar fi frumos, mai ales ca trece printr-un moment dificil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e neaparat dar depinde ce are... daca ai placerea sa-i duci ceva poti... avand i vedere ca este in siptal intereseaza-te ce poate sa mamancewinking