| cedracumacauti a întrebat:

Daca merg in vizita la o simpla prietena la spital ce as putea sa vorbesc cu ea? Eu sunt mai timid, pe mess vorbesc cu ea orice, dar cand suntem fata in fata ma intimidecrying

2 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Daca te intimidezi in fata ei, inseamna ca o placi. Du-te la spital si intreab-o cum se mai simte, daca i-a fost dor de tine (in gluma).
P.S Nu te duce cu mana goala, cumpara-i un yoplait si niste fructe.
Si inca ceva, corect se scrie "ma intimideaza" nu "ma intimide".
Succes!

| cedracumacauti explică (pentru CosminC86):

Am uitat sa adaug "aza"..scuza-ma din graba!