| AndreeaG a întrebat:

Maine ma duc in vizita la prietena mea care de abia a iesit din spital dupa ce s-a operat la gat(de tiroida). Ce as putea sa ii cumpar?...

Multumesc frumos! :*

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Butterfly9 a răspuns:

Buna! Poti sa ii cumperi niste fructe, sunt foarte bune deoarece au vitamine.

| Leemonn a răspuns:

Poti:
1. Flori
2.Fructe
3. Un animal de plus sau o perna de plus.
4. O bluza, blugi etc...
5. O cutie de bijuterii
6. Un inel, cerceii, medalion etc.
Fundaa?

| Pitbull305 a răspuns:

Eu cred ca cel mai important lucru este ca te vede pe tine ca o vizitezi si ca esti langa ea in clipe grele dar poti sai duci in buchet de flori sau un ursulet de plus.

| Minato29 a răspuns:

Pai, tu esti prietena ei deci tu stii cel mai bine ce i-ai putea lua, oricum, daca si ea iti este buna prietena s-ar bucura pentru gestul facut chiar daca este un chichit adica sti vorba"gestul conteaza"..Acum serios: i-ai putea lua. ceva ce isi doreste mult si ti-a povestit de el sau... cel mai bine... i-ai lua niste cercei sau..chiar nu stiulaughinglaughing ce ii place ei