| Bilbobabag2y a întrebat:

Daca ma intereseaza mai mult autocontrolul si bani doar sa supravietuiesc deranjez pe cineva? Am patit sa fiu certat si nu familie ca nu vreau bani multi, nu e cam dubios? Ganditi-va ca n-am de ce, nu am familie, nu vreau sa am, eu imi termin jobul si dau banii doar pe tigari, sunt introvertit suta in mie, nu-mi plac iesirile, calatoriile.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare piere pe limba lui si daca tu vrei sa te ascunzi intr-o gaura sa sarpe si sa-ti mananci de sub unghii tot ce castigi ori fumezi, chiar este problema ta.

Poate familia te intreaba fiindca sunt ingrijoarti de sanatatea ta, poate se gandesc ca ai nevoie de ceva, de aceea te intreaba, fiindca sunt FAMILIA, cei care te iubesc si carora le pasa cu adevarat de tine.

Sa stii totusi un lucru, ca singuratatea nu-ti aduce nici fericire si nici sanatate, dimpotriva!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si? Noi cu ce sa te ajutam?
Nu inteleg, vrei validare de la noi pentru viata pe care o traiesti?

| Bilbobabag2y explică (pentru suntserios):

Pai intrebam ce sa le fac acestor oameni ca sunt cringe rau, daca eu vreau sa fac bani sa ma intretin si sa fumez ce au altii cu mine? Si ca nu mi plac calatoriiile ce vor de la mine?

| AdioTPU a răspuns:

Eu cred că îți pasă prea mult de părerea lumii.