| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Daca incep scoala de sofer acum, termin pana la data de 1 octombrie? Vreau sa stiu cam cat dureaza pentru ca la 1 incep facultatea si daca nu termin pana atunci dau banii degeaba si n-am facut nimic. Nu ma intereseaza peste cat timp o sa am permisu, ci doar timpu in care o sa termin cu toate: ore de condus, examene etc. Multumesc!

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Școala o poți termina și într-o lună, dacă ai deja 18 ani împliniți. Pur și simplu faci ședințele de condus mai des.

| ıllııllısTяäiหÜıllııllı a răspuns:

Depinde de tine si de instructor cum iti aranjezi orele, daca faci in fiecare zi dureaza 1 luna. Am prieteni care au inceput scoala la sfarsitul lunii martie si pe 1 mai aveau permisu in mana.
Bafta!