| cristy3991 a întrebat:

Daca ma numesc cristi ce porecla as putea avea? cea mai frumoasa dau funda!

Răspuns Câştigător
| RaMoNa_6241 a răspuns:

Pai in general o porecla se pune ba prescurtat numele da asta nu mai e porecla ba din glume sau fapte pe care le-ai facut j te-a remarcat...crissu, criutzu, crii, criss si altele

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cristișor

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Cristinel,cristinica,criss,crisu,crisulet,criutu,cretu,cristosel,cristianobig grin
Sper ca te-am ajutat!

| Brâncuşi a răspuns:

Cristocea ar fi cea mai perfectă sau Cristoşel, depinde cum îţi place să ţi se zică, noapte bună!

| Vans a răspuns:

Cristos,mă,Cristos!

| username7 a răspuns:

Cristi strutzul tongue