| Prezidentul a întrebat:

Daca maine ar fi razboi, ati lupta sau ati fugii? De ce?

Răspuns Câştigător
| immaBeast a răspuns:

As fugi in alta tara.
De ce? Simplu, nu-i razboiul nostru, al romanilor, este razboiul parlamentarilor, ei au distrus tara asta din toate punctele de vedere, nu ridic un deget, sa se lupte parlamentarii.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru Romania? nu mam imbatat asa tare, as fugi in Germania

| T0T a răspuns:

Dacă aș avea de ales între cele două, aș lupta. Fuga e pentru m. uieri.

| sublime89 a răspuns:

Nu ar fi existat niciun razboi niciodata daca oamenii de rand ar fi refuzat sa asculte de politicieni. Si bineinteles ca politicienii nu vor lupta niciodata, ci ii vor pune pe altii sa lupte si sa moara in locul lor. Tocmai de aceea exista si propaganda, pentru a-i convinge pe oameni sa moara pentru politicieni, promovand nationalismul si spunandu-le ca tara are nevoie de ei. Principala datorie a unui om nu trebuie sa fie fata de tara sau popor, ci fata de specia umana. Iar razboaiele nu sunt o reclama tocmai buna facuta acestei specii.

| AirănMeidăn a răspuns:

as sta doar

| Suck a răspuns:

Si tu crezi că războiul constă în lupta corp la corp? Eu zic că războiul a ìnceput de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da as lupta, doar mu-am lasat unghiile sa creasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haoleeeu! E război mâine? Mersi ca m-ai anuntat, frate! Îmi strâng provizii multe muște si ma ascund undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

aș sta pe loc.