| Mario1994 a întrebat:

Dacă mergi prima oară la sală de fitness, cum îți faci prieteni noi? Cum ar trebui sa cunosti?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Vorbesti cu ei, chiar despre sport.
Daca esti sociabila, e de ajuns doar sa deschizi gura.
Succes!

| RAY a răspuns:

Adriana tu mergi pentru sport nu pentru prieteni, nu e club de socializare, plus ca baieti vor initia etapa de agatare iar fetele vor spune a venit si tarfa asta se crede la bordel, tu faci sport, vb cu casiera daca vrei cu pers de menaj

| ionur a răspuns:

Lasa oameni sa facă sală. La sala te duci sa faci sport sala nu să-ți cauți bărbați și să-ți făcu prieteni.