| andrei1321312 a întrebat:

Daca nu ai invatat mai nimic in scoala,zic in general, mai poti sa reusesti sa ajungi programator? Parerea mea e ca e ca si cum ai spune daca poti ajunge la aceeasi avere ca Elon Musk, sanse de 1 la milion.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat te duce mintea.
PS. La al catalea cont ești pe TPU?

| LordCristobal a răspuns:

Daca ai ambitie si iti doresti foarte mult sa ajungi programator poti sa devii programator la orice varsta.

| AndreaDanci a răspuns:

Poti, e plin IT de oameni mediocri, cunosc o gramada
Nu inteleg comparatia cu elon musk
Daca era un domeniu atat de greu nu crestea cu asa rapiditate
Am prieteni care s-au lasat de taximetrie sa se faca programatori
Intr-adevar unii se plafonaza si nu ajung la mii de euro
Dar nu e ceva imposibil cum iti imaginezi tu