| domnitaRalu a întrebat:

Daca nu ați avea calculator și Internet, ce ați face in schimb, cu ce v-ati ocupa timpul?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ralu, propuneri:
- vara - bicicleta, pescuit, plimbări, film, ieșiri cu colegii, lectură, sport
- iarna - patine, schiuri, film, ieșiri cu colegii, lectură, sport la sală
- hobby-ul meu îmi va mai ocupa o grămadă de timp
Deci s-ar putea supraviețui și fără net

| OldSoul a răspuns:

M-as duce la cules de capsuni in Spania.
Am auzit ca se castiga bine.

| Lioana a răspuns:

As face ce făceam mai demult. Mi-aș vizita prietenii, sau as ieși la plimbare. Ce vremuri frumoase... Suntem mai antisociali de când avem Facebook chiar daca avem 1000 prieteni in lista.

| siriusblack98 a răspuns:

Probabil as citi mai mult decat pana acum.Sau as iesi mai mult sa ma plimb cu masina pe undeva.

| GoldenZenith a răspuns:

Aș găti mai des, m-aș plimba cu bicicleta, aș croșeta laughing, aș picta/desena, aș citi, aș învăța să înot, aș face plimbări nocturne mai dese etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai as face umbra pamantului degeaba.
In momentul actual nu pot trai fara asa ceva. Literalmente.
Adica din asta fac si bani si pentru asta mi-am dedicat viata invatand. Ah, ca ma pot duce la film, plimbari, in Groenlanda, in desertul Sahara, iti trebuie bani oricum...
Si cred ca sunt tot mai multi ca mine.

| gabriielaaa a răspuns:

As vizita multe locuri persoane asta fac cand nu stau pe net in afara de traba