| razadeluna a întrebat:

Daca nu aveti sau nu ati avea calculator acasa, cu ce altceva v-ati mai ocupa timpul?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Treburile gospodărești, fac pe gazda, citesc, scriu, etc.
Pa, pa.

| anss23 a răspuns:

As citi, as asculta muzica si ca întotdeauna temecrying ma mai uit la TV[vreo 3-4 ore]laughing

| CosteaVlad a răspuns:

Cu ascultatul radioului, uitatul la TV şi plimbatul cu bicicleta. happy

| Aiurita a răspuns:

Cel mai probabil as citi :X Imi place sa citesc, dar deh lenea si nu prea am timp. As scrie, mi-as face temele, as invata mai mult in asa fel cat sa fiu de 10 curat, poate asa ii multumita si mama chatterbox. As iesi in oras cu prietenii, as asculta muzica, as vorbi 2-3 ore la telefon si bineinteles ca m-as uita la TV laughing. In concluzie as avea ce face oh go on

| roxyrocks a răspuns:

Ceea ce fac si cand am calc.as face temele, sport, as citi probabil mai multhee hee

| Cleona a răspuns:

M-as uita la televizor, as vorbii la telefon toata ziua, as mai face si cateva teme, m-as distra prin oras cu prietenii...

| LussyBubu a răspuns:

As citi o carte, as asculta muzica etc...happy

| poopasa a răspuns:

As citi o carte mas juca un remi acum depinde de fiecare ce ii place sa faca