| AvalohAlyn a întrebat:

Daca nu votez la referendum are ceva?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu are nimic.
Referendumurile nu sunt obligatorii. Iar daca mergi si nu votezi (pui buletinul alb, sau il anulezi facand semne pe el), din nou, nu ti se intampla nimic.

| minrest a răspuns:

Hai sa incercam sa trantim manipularea asta grosolana prin neprezentare; sa incercam vorba vine, ca o sa fie mult peste cei 30% necesari; ce ne pasa, noi stim ca ne-am facut profesiunea de credinta. Vom putea spune linistiti; ''dixit et salvavi animam meam''.

| AlexDarius3 a răspuns:

Nu cred, nici eu nu ma duc, nu de alta dar nu am inca 18 ani si chiar daca aveam oricum nu ma duceam indiferent rolling on the floor