| Marius7121 a întrebat:

Daca o femeie e stapana unui caine mare inseamna ca e nemaritata? Adica acel caine mare tine loc de barbat? Eu am in bloc o femeie cu un caine negru si nu am vazut-o niciodata cu un barbat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tampenii.

| danishor a răspuns:

Poate nu are incredere decat in prietenul ei catelul sau daca nu cumva la invatat cu smantanica sa linga acolo unde le place femeilor laughing

| Allexandra22 a răspuns:

Stii cum se zice, cainele e cel mai bun prieten al omului, Poate ca a suferit din dragoste si nu mai vrea alt iubit langa ea si cainele e ...ca un fel de consolare, Funda? big grin