| Bogdan12357386748gdhsg a întrebat:

Daca o să fac exerciții pentru jawline o să am un glow up?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In fapt conteaza craniu forma lui si stratul de grasime, ti o spun din experienta fata mi se schimba cand slabesc

| Simpatic a răspuns:

Folositi frate limba romana, aici sunt si oameni din rep. moldova dar nu scriu in ruseste;)
jawline-linia maxilarului
exercitii pentru acest jawline https://www.youtube.com/watch?v=pKtOgJPKMVo
daca prin 'glow up' te referi la schimbare radicala, afla ca nu toti locuim in UK si nu toti cunosc acesti termeni :)
se poate sa ai rezultate, baiatul de mai sus spune ca ele vin in luni si luni de zile!
cauta pe Youtube exercitii pentru asa ceva, sunt o multime, eu unul nu am facut deci nu te pot sfatui exact pe care sa le faci si pe care nu.
succes!

| alina2k18 a răspuns:

Ce exercitii sa faci?
laughing
Iti dai seama, ti se modifica fizionomia total laughing)

| mODIN a răspuns:

Foarte probabil.

| Miruna333 a răspuns:

Nu au niciun efect exercitiile faciale. Da, un jawline conturat va arata mai bine si glow up va fi, insa nu cu exercitii

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Miruna333):

Ba da au efect, eu ma mers la sala am facut muschi sunt forta romaniei toate fetele ma vrea nu mai scap de ele, am 45in brat la 10% bf si fac flexie biceps cu 85 asta mi-e pru la bench fac cu 155 am un metru si ceva aproape 2 metri si na sti cum e mananc proteina de cand m-am nascut, bag si carbohidrati si am si jawline poiti sa te uiti la poza me de proifl te pup pa.