| FataAmintirilor a întrebat:

Daca pc e pe stare de veghe mananca curetn? funda`

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! am citit un articol pe libertatea parca, tot ce are led fura curent..in special cica incarcatoarele"fura" curent, televizoru, pc-ul
O seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da consuma, dar putin(foarte putin)...

| ilovei a răspuns:

Da

| TraficantaDePupici a răspuns:

Pai odata ce e in standby nu iti mananca curent. pentru ca e ca si cum ar fi inchis. din cate stiu eu. dar daca misti mouse.ul si se deschide ecranul inseamna ca nu e in standby ci doar i s-a inchis imaginea iar in cazul asta iti mananca curent. deci thu stii care din aceste 2 raspunsuri e bun. sper ca ti-am fost de folos. FUNDA?