| DenisaNicoletaG a întrebat:

Daca s-ar inventa o pastila care te face amuzant, ai cumpara-o? tongue

28 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Numai dacă ar fi vegană. tongue

| cristi202 a răspuns:

Era mai buna una pe care sa o numeasca "Intelighentia", nu crezi? happy

| MihaelaDart a răspuns:

Nu pastila, mai degraba o caramea si as oferi-o altora laughing... eu nu am nevoie, is o persoana de fel vesela.

| Kaℓi a răspuns:

Da, categoric. Mereu am probleme cand trebuie sa cumpar cadouri, las pe ultimul moment si nu stiu ce sa aleg... niste pastile de astea m-ar scoate din impas de ziua unor nesarati. Si daca au efect si mai bine, o sa fie mai usor de suportat respectivii.

| RAY a răspuns:

Fara simtul umorului nu as putea sa traiesc in Romania

| Freya1 a răspuns:

Nu stiu poate daca am nevoie si castig ceva de pe urma faptului ca sunt foarte amuzanta as cumparao

| LoveSleep a răspuns:

Nu, că cică două lucruri la fel se anulează.

| OldSoul a răspuns:

De ce sa dau banii aiurea? Sunt deja amuzant.

| Nemessys a răspuns:

Desi am mare nevoie de asa ceva, nu. As lua una care sa ma faca si mai serios decat sunt (chiar daca multa lume nu ma suporta din cauza asta, insa as vrea sa devin si mai insuportabil cu seriozitatea mea. happy )

| GoldenZenith a răspuns:

O cumpăr și o donez celor cu glume proaste.

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daniel Biru rolling on the floor via Junimea. laughing) if you know him.

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu.
Decat daca m-ar face cel mai amuzant sau foarte amuzant nu doar " amuzant ", as face stand up de calitate, as castiga multi bani din asta, etc.

| Caro34 a răspuns:

Mi-ar placea o pastila care sa contina mai multe: timp, sanatate... Amuzanta sunt suficient...

| Mieeez666 a răspuns:

Nu.

| CleanHeart a răspuns:

Da, la cat se serioasa sunt cred ca as avea nevoie de una dar cred ca deja sunt inventate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi numa" buna pentru fete si femei. Poate asa devin si ele amuzante.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha..Amuzantule tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt egoista, daca ma amuz eu de anumite situatii imi este suficient. Singurele pastile pe care as da banii acum ar fi alea de la Raid pentru ca hei, tantari in octombrie. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,as cumpara-o si i-as face-o cadou lui LoveSleep.

| Daniel9988 a răspuns:

Doar daca efectul i s-ar termina la un moment dat...Si sa dureze in functie de cantitatea pe care am luat-o.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Mai degrabă o pastilă care să mă facă fericit, nu tot eu să-i fac să râdă pe ceilalți... laughing

| BIoody a răspuns:

Nu, pentru ca deja sunt destul de comic.

| Fumiko a răspuns:

Sunt suficient :-)) :-))

| AnoAnonima0 a răspuns:

Nu.Pot sa devin si singura amuzanta dar prefer sa raman in stadiul mijlociu.

| Jigokunokishi a răspuns:

Ar fi ca si cum as cumpara algocalmin, desi nu ma doare nimic. Deci nu, n-as cumpara-o. tongue

| Logann a răspuns:

Am cumparat-o deja. Sa iti demonstrez.
Cioc-cioc
Cine e?
Eu
Eu cine?
Eu, baiatul cu laptelewinkingwinking

| BIBI2308 a răspuns:

Nu. Cred ca pot fi amuzanta si singura. Si chiar daca nu as putea, prefer sa fiu plictisitoare pe cont propriu.

(bine, de fapt nici eu nu cred ce am scris mai sus, de fapt, daca nu as fi amuzanta DELOC as lua-o... probabil.)