| Liceanul a întrebat:

Stiu ca s-a intrebat, dar daca s-ar inventa o pastila care te face amuzant ati cumpara-o? Care-s motivele si de ce?(adica de ce aveti motivele acelea). Explicati va rog.

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ah,as cumpara-o imediat!
Si-as face-o cadou, sa-mi protejez nervii!
Dar nu ma-ntreba cui!
laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru greece12):

Sotului?laughing

| greece12 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu,Angy,ar fi o mare gafa, el e sursa mea de buna dispozitie!
Dar sunt destui altii, se stiu singurei!

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu-i nevoie de pastila pentru ca sunt destul de amuzanta uneori!

| Wøodenpints a răspuns:

Un om care are nevoie de o pastilă pentru a fi amuzant, nu o să fie niciodată amuzant.
Singurul lucru amuzant pe care-l poate face este să se accidenteze singur într-un mod hazliu pentru a stârni râsul celor care se uită la el.
Dar dacă nu ești în stare să faci ceva amuzant fără a-ți măcelări propriul corp, nu există pastilă care să te poată ajuta.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu. Dacă pastila îşi pierde efectul tocmai când urmează să zici ceva amuzant, ce faci? Mai bine să fii neamuzant decât amuzant pentru o perioadă nedeterminată.
În plus, pastila aia mă gândesc că ar costa ceva bani. Banii ăia i-ai putea irosii pe ceva mai folositor decât o chestie secundară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că şi dacă s-ar face un ser injectabil şi l-aş primi, tot nu ar avea efect asupra mea. laughing

| unknøwn a răspuns:

Te complexează enorm de mult faptul că n-ai simţul umorului, aşa-i?
Citeşte cărţi. Altceva pe lângă Scufiţa Roşie şi Punguţa cu doi bani.

| Liceanul explică (pentru unknøwn):

Nu ma complexeaza.Dar vreau sa vad parerile altora.

| Z3R0H0uR a răspuns:

Nu, o pastila nu poate inlocuii emotiile unui om!

| herbil6 a răspuns:

Nu deoarece nu stii daca poate avea efecte secundare sau te-ar face o persoana nesimtita