| GoldenZenith a întrebat:

Daca s-ar putea ca viata voastra sa fie un film, care ar fi acela?

21 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu fatuca din avatarul tau ar fi un film frumos

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Taxi 1,2 si 3, variantele frantuzesti.

| Drimmero a răspuns:

Star wars

| GoldenZenith explică:

Coquiii, ce dor mi-era de tine. love struck

| ShaOfHatred a răspuns:

Warcraft

| syd a răspuns:

Imparatul mustelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coşmarul Realității.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihologia inversa a vietii, probabil asa s-ar numi. De fiecare data cand ma astept ca o situatie sa decurga cumva *BAM* apare viata si schimba tot " Nununu... nu facem asa. Nu-i bini fatuca, facem taman invers. " Clar ar fi genul de comedie proasta la care cineva s-ar uita doar ca sa se simta mai bine ca nu e la fel de haotic/ http://www.freshkitchen.ro/......00x600.png

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Nici ca as fi putut spune mai bine laughing
p.s salata aia arata bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Stiuuuu... merge cu cartofii si micii de la celalalt raspuns day dreaming laughing

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

laughing) ce festin pe cinste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi un film experimental-"Emotii primare".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FUNDA?
Un film dramatic cu un scenariu foarte BIZAR.
Un film în care personajul principal (EU) trece prin multe obstacole, luptând și făcând sacrifici pentru a-şi învinge temerile și "Demonii", iar la final, reușește să-și îndeplinească visul.
FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FUNDA?

Cred că Viața fiecărui om este grea (Dintr-un anumit punct de vedere) dar merită trăită.
Cred că evoluția și progresul sunt foare importante atât personal (Emoțional,spiritual, moral) cât și pe plan profesional.
Cel mai frumos scenariu despre Viața noastră ar fi unul de tip "We evolution" sau "We are evolving" în care fiecare să lupte și să evolueze pentru a deveni cea mai bună versiune de-a sa, găsind acel echilibru intre extreme, și având o gândire echilibrată, nu o gândire superficială sau una limitată.

FUNDA?

| AdrianVoicu a răspuns:

O comedie proasta

| Teffan a răspuns:

Tarzan.

| Iwannabesmart a răspuns:

Kara Sevda- inteligenta, concurenta, bogatie, lupta pentru dragoste, sacrificiu.

| NeaMih4i a răspuns:

Lenusul, pentru ca nu fac nimic in afara sa stau in casa si afara!

| icewolf a răspuns:

Eu nu am un film dar am o carte care se numeste,, Minunea,,

| Aamalikaa a răspuns:

Confessions of a shopaholic ( Ma dau in vant dupa cumparaturi)