| FataCuBuff a întrebat:

Daca bei cola poti sa Mai ai plamanii curatii sau nu si daca fumez doar o tigare si apoi nu Mai fumez niciodata pot sa am plamanii afectati si pot sa ii mai am ca la inceput cine imi zice toate astea si pot sa am probleme cu nervii cine imi zice funda si vot

Răspuns Câştigător
| Diano4ka1 a răspuns:

Salut pot sa inteleg ca ai incercat una dar nu este nimic
Da, poate ca ai afectat putin plamanii si nu sunt chiar atit de curati, dar nu vei avea probleme cu nervii.
Dar daca bei cola nu este nimic pentru ca nu e chiar asa de periculoasa eu beau cola cam des si nu ma deranjaza nimic, dar foarte des tot nu e chiar atit de bine. Sper ca ti-am fost de folos, iar eu nu te implor sa-mi oferi funda, daca tu crezi ca sfaturile mele sunt vrednice de funda, da-mi-o. Sper ca te-am ajutat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diano4ka1):

Tot o ceri

| Diano4ka1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am inteles prea bine
Ce sa cer?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diano4ka1):

Nenorocita aia de funda virtuala

5 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

De ce ai incercat sa fumezi desi stiai ca nu este sanatos.

| xXxFaTiMa a răspuns:

O data ce ai tras un fum de tigara sau ai baut un pahar de cola/pepsi, devi dependeta dar se intampla nu mai in cazul tigarilor, si nu nu poate sa iti afecteze un fum de tigara sau un pahar de cola/pepsi, doar in timp... Daca te apuci de fumat in vreo 2 sau 3 ani de fumat poti sa faci celulita,ti se ingalbenesc varful degetelor, o sa faci riduri o sa iti miroasa gura, o sa ai niste dinti hidosi, sipoti avea cancer de plamni, si cand o sa nasti o sa ai un copil cu diferite probeme