| 0RASPUNS0 a întrebat:

Dacă sunt intr-o camera fără lumina cum imi dau seama ca e noapte?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De pe pc sau laptop in dreapta coltului vezi ceasul, internetul alta sursa google ora romaniei - telefonul ultima speranta

| sierra1 a răspuns:

Deschide și tu geamul/ușa și vezi cum e p-afară. Doar nu te-a răpit/sechestrat cineva

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.

| doctorandus a răspuns:

Răspunsul e simplu: dacă nu ai ceas și nu iei legătura cu cineva din exterior, n-ai cum să știi.

| LoveSleep a răspuns:

Când ți se face somn, e noapte.

| Sn4k3 a răspuns:

Iesi din camera.

| gabicoo a răspuns:

Începi să cânți! Dacă bat vecinii în țeava de la calorifer și te înjură e clar că e noaptea! Eventual afli și cât e ora dacă îți zice vreunul: "Ce ai ba de ragi ca boul la ora...x. noaptea?

| oglindasultanului a răspuns:

Ce vrei tu sa spui de fapt, daca esti cum mai exact? Daca nu ai bec deloc, daca nu ai geam/usa deloc? Diferenta intre ziua si noapte este ca afara e zgomot ziua, noaptea e liniste, intuneric, dar asta se vede prin orice crapatura prin care ai reusit sa intri in acea "camera".