| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ieri mi-am făcut din nou snapchat si am văzut că apărea o semilună în colțul din dreapta sus. Am apăsat de câteva ori pe ea pentru că prima oară nu mi-am dat seama ce ar trebui să facă iar acum și dacă e lumina mie apare întunecat pe camera, si nu îmi mai apare acea semilună nici la întuneric și nici la lumina, nici dacă pun degetul pe camera...si mi-a rămas blocat așa. Va rog mult să mă ajutați dacă știți cum să îl scot. Dau fundiță!

Răspuns Câştigător
| AlexandraAG a răspuns:

Reporneste telefonul si intra pe Snap. Nu apare mereu acea luna, doar cand este intuneric.

1 răspuns:
| Mendez1993 a răspuns:

Salutare
Cine vrea sa ne ajute sa infrangem niste unguri intr-un joc online?
https://goo.gl/RF71cc
Acesta este linkul
Haideti cu mic cu mare sa infrangem niste unguri.