| MirceaCalNebun a întrebat:

Daca sunt persoane care lucreaza noaptea sunt curios cum faceti sa stati treji si sa fiti si productivi, adica sa terminati task-urile cu mintea limpede?
Asta e prima noapte cand lucrez asa dupa mult mult timp si mi-e frica sa nu ma ia un somn extrem.
Beau cafea acum dar nu stiu cum sa fac sa ma tin in priza 100% sau sa trag tare sa termin treaba macar pana la 3

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

O să îți fie greu un timp pe urmă te obișnuiești
Mai bine dormi suficient ziua, nu fa exces de cafea

| gemeni6226 a răspuns:

Eu am lucrat 3 ani la un non stop(deci munca de noapte pana dimineata) si ma durea stomacul daca beam mai multa cafea asa ca am recurs la energizant dar nu mai mult de unu pe noapte.In rest mai ieseam sa iau o gura de aer proaspat si bineinteles ma miscam fizic.