| Maria2000000001 a întrebat:

Dacă te-ai certat cu o fata pe care pînă acum o considerai cea mai buna prietena.Ce să faci?
SITUATIA:
Ea mereu se supără pe mine pe toate fleacurile, iar eu chiar şi cînd nu sînt vinovată îmi cer scuze iar de data aceasta nu am facuto.Atunci ea mi-a spus ca noi doua nu mai sîntem prietene, iar eu am tacut.

1 răspuns:
| Rakanishuu a răspuns:

O lasi in pace. Chiar merita sa iti ceri scuze cand nu esti vinovata? Daca ti-e prietena se intoarce si isi schimba obiceiul. Daca nu, iti faci prieteni noi. Din 7 miliarde de oameni sigur se mai gaseste cate unu care vrea sa te cunoasca.