| IBeliveICanFly3 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! Scuze daca va plictisesc cu povestea aceasta. M-am certat cu cea mai buna prietena a mea pentru ca ea se supara din orice lucruri din care nu ar trebui sa se supere, ca asa fac si cu celelalte prietene ale mele in gluma, ca de exemplu:ne spunem fa..ne injuram sau deastea..si cu celelelte prietene ale mele noi radem impreuna si asa, dar ea se supara si mi-am cerut scuze si m-a iertat.Dar dupa aceea eu i-am cerut niste exercitii la mate si ea nu vroia sa mi le dea si eu am spus ca nu mai vb cu ea(aveam urgenta nevoie de acele exercitii) si dupa aia ea a zis ca de fiecare data cand am supart-o ea m-a iertat si acum cand am suparat-o si eu pe ea nu mai vb cu ea(eu aveam urgenta nevoie de acele ex.).Si nu vrea sa mai vb cu mine.Si nu stiu ce sa fac ca nu pot s aii cer scuze fiindca am mai facut asta si a zis:asa faci mereu..mereu iti ceri scuze.
Va rog ajutatim-a! FUNDA (scuza-ti categoria)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
Dacă o cunoşti şi ştii ce o deranjează, nu mai fă lucruri care o supără. Înţelege-o.
Nu fi supărată şi ai răbdare. Oferă-i câteva zile şi nu îţi cere scuze, ci iertare! E o diferenţă. Ţine-i un discurslaughing şi treptat lucrurile se vor reglementa!
Ai grijă ce faci şi baftă!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca nu este prima si nici ultima voastra cearta, eu zic sa stai linistita ca va impacati pana la urma

| iuliana2002 a răspuns:

Ok lasa-o o perioada de timp cam 2.3 zile ca daca ti-a fost prietena adevarata o sa te ierte ori cear fi! si dupa 2 zile spune-i de ce mai e suparata daca o sa mai fie si daca iti spune poate incepi sa intelegi ce de ce cum si te descurci mai departe mult noroc! fundita

| iuliana2002 a răspuns (pentru iuliana2002):

Si o sa va inpacati 95% daca e cea mai buna prietena si 100% daca ti-e prietena adevarata o sa va inpacati pana la urma garantez! laughing) mult noroc!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Uneori scuzele nu rezolva totul! Lasa-i timp, iar daca nu ajuta insista sa va impacati pana cand se va impaca cu tine.
O zi buna!

| IBeliveICanFly3 explică:

Sczue pentru acea repetare cu "aveam urgenta nevoie de acele ex.".