| SERIALS a întrebat:

Daca te-ai trezi dimineata cu un milion de euro sub pat, ce ai face?

Exemplu - as calatori, as deveni antreprenor, as plati studiile, etc...

Ce visuri ati indeplini?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

,,mi-as indeplini toate dorintele,, mie si a altora care tanjesc dupa bani

| Dariusuu a răspuns:

În primul rând mi-aş da demisia cât mai repede posibil şi aş călători prin lume.

Ar fi minunat.

| Grimmjow69 a răspuns:

1. M-aş realiza pe mine ( o exprimare idioată dar constând în : mă îmbrac, maşină, casă, nişte mici aventuri prin străinătate să văd şi eu minunatiile lumii etc)
2. Mi-aş deschide nişte afaceri de tip terasă, bar, discotecă sau imobiliare
3. Aş ajută şi oamenii nevoiaşi dar care într-adevăr merită.

| Johndoe2023 a răspuns:

Eu 700 000 euro i-as imparti familiei si prietenilor. restul 300 000 i-as lua si m-as apuca sa imi construiesc casa in guatemala, si cu restul mi-as deschide o firma acolo cu iubita

| MayanMistica a răspuns:

As construi un azil de batrani si o mica manastire pentru maici. Personal n-as avea nevoie de nimic. M-as simti mult mai fericita sa stiu ca sunt oameni nevoiasi pe care as putea sa-i ajut.