| SilentRain a întrebat:

Daca ți-aș oferi dreptul să îmi pui o întrebare, ce mai întreba?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Poate dacă ai lăsa ploaia să facă zgomot și n-ai mai obliga-o să fie așa tăcută, nu te-ai mai plictisi așa rău. Nu crezi?

79 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Asta-i tachinare d-aia...cand ti se pune pata pe cineva, ti s-a pus pe mine?

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Am deja pete pe ficat și nisip la rinichi, ce sa mai fac și cu tine
Hai mă acum serios, suntem pe TPU nu pe Tinder

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Nasol rau de tot daca ai pete pe organele respective, e de mers la ecografii, radiografii.

Nu te-ai prins ca glumeam si eu cu tine?

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Esti om?

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

O_o,iar mă?
Sa fiu sinceră nu știu când vorbești serios sau glumești

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Ca nu pun emoticioane? mi se par cretine. Mai fac si eu bascalie si imi mai arde de mistocareala, ca tu ai fost tinta nu e vina mea.

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Orgoliul meu de troll a fost rănit, îți jur răsbunare Marius, no să uit asta așa ușor

| SilentRain explică (pentru Yee):

Nu,nu sunt

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Tentativele astea de troll nu merg cu mine, ca sa stii cum sta treaba.

Se zice ca razbunarea e arma prostului,, te subestimezi in fata mea chiar asa din prima?

| Frank51 a răspuns:

Ce iti place tie sa faci cel mai mult, in afara de sex, sa mananci dulciuri sau sa dormi.

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Pfaaaaaiii' asta e declarații de război, copile tu nu știi in ce te bagi devil

| SilentRain explică (pentru Frank51):

Sa ascult muzica, mai mult decât orice pe lumea asta

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Sunt curios, cu cine am eu de-a face? nu de alta,, dar sunt satul de zmei si bumeranguri!

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Expresia asta nu am mai auzit-o până acum,"bumeranguri" laughing)
Mi se mai spune Elodia # moartea cartofilor prăjiți

| Drimmero a răspuns (pentru SilentRain):

Evident...sunt unic printre oi.

Si celulita aia ce zice?

| Ineys a răspuns:

De cand trebuie sa-ti ofere cineva dreptul de a ii adresa o intrebare?

| ionut1980 a răspuns:

Nu te-aş întreba nimic, în schimb ți-aş recomanda un manual de gramatică să înveți să foloseşti ortogramele (mai, m-ai).

| anonimg a răspuns (pentru SilentRain):

Pai puteai sa-i spui ca a gresit zodia. ^_^

| Bogdan70001 a răspuns:

Aoleo...cred ca esti din aia de se da depresiva ca asa-i la moda. sad

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ti ai gasit iubita man?

| SilentRain explică (pentru Bogdan70001):

Moda asta, bat-o vina

| SilentRain explică (pentru RAY):

Două întrebări
1 Ce caut tu aici?
2 Iar o să te apuce crizele menstruale?

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ma bucuram ca in sf se insoara drimmero

| SilentRain explică (pentru RAY):

Cu mingea de fotbal laughing)

| SilentRain explică (pentru Drimmero):

Mă chemi și pe mine la nunta ta, știu să cânt manele, Raaa, taaaa reggaeton, se știe

| Superior a răspuns:

Twixul drept sau twixul stang?

| Kuroo a răspuns:

Asta: Daca eu ti-as oferi dreptul sa imi pui o intrebare, ce m-ai intreba?

| SilentRain explică (pentru Superior):

Snickers

| SilentRain explică (pentru Kuroo):

Daca ai putea avea o superputere, care ar fi aceasta?

| Kuroo a răspuns (pentru SilentRain):

Superputerea de a avea toate superputerile. Plus o abilitate care ar putea crea o punga cu jeleuri cu gust de lemn dulce care sa nu se termine niciodata. Tu?